Kolejna porażka

Dziś o godzinie 18 na stadionie przy ulicy Broniewskiego rozegraliśmy kolejny sparing. Przegraliśmy z Polonią Piotrków 4-1

Polonia zdecydowanie lepiej zagrała i przez większość czasu utrzymywała się przy piłce. Przez pierwsze 25 minut w bramce Grabki stał zawodnik z pola gdyż nowy bramkarz nie mógł dojechać na boisko na czas. Bramkę straciliśmy dopiero po 20 minutach, ale szybko odpowiedzieliśmy trafieniem z 20-25 metrów Przemysława Króla. Fatalny błąd bramkarza Polonii bezwzględnie wykorzystał nasz napastnik. Do przerwy wynik się utrzymał choć to Polonia cały czas kontrolowała mecz.. Po wznowieniu gry ataki Piotrkowian nie ustawały ale to Grabka miała 100% sytuację, jak się okazało niewykorzystaną. W roli głównej znów Przemysław Król który wykorzystał błąd obrońców i został faulowany przez bramkarza Polonii. Sędzia podyktował rzut karny, którego nie strzelił Kamil Cieślikiewicz. Niewykorzystany rzut karny zemścił się później, gdzie  bramkę po strzale głową strzelił zawodnik Polonii. Gospodarze cały czas utrzymywali się przy piłce i stwarzali dogodne sytuację, lecz w bramce Grabki dobrze spisywał się testowany bramkarz. Pod koniec meczu, w ostanie 3 minuty straciliśmy kolejne dwie bramki po ładnych akcjach zespołowych drużyny Gospodarzy.

Grabka: zawodnik testowany, Piotr Cieślikiewicz(45' Mateusz Król), Krzysiek Jodłowski, Kamil Cieślikiewicz,
Piotr Wybodeł, Mariusz Samojluk, Adrian Kowalski (45' Marcin Suma), Grzesiek Piekarski, Przemek Krawczyk
(45' Łukasz Król), Mateusz Podsiadłowski, Przemysław Król(60' ponownie P.Krawczyk)

Następny mecz gramy w sobotę o 17:30 z Wolą Krzysztoporską - II runda Pucharu Polski na szczeblu okręgu Piotrkowskiego.