Przegrana z Dłutowem

W sobotę o 18 na stadionie w Dłutowie rozegraliśmy kolejny sparing. Przegraliśmy 3-1, a jedyną bramkę strzelił dla naszego zespołu Kamil Cieślikiewicz.

Nasz zespół zagrał słaby mecz, co wykorzystali rywale i w 35 minucie otworzyli wynik spotkania, który utrzymał się do przerwy. Chwilę po gwizdku w polu karnym rywala faulowany był Sebastian Wiśniewski i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym strzałem z jedenastego metra bramkę zdobył nasz etatowy wykonawca rzutów karnych Kamil Cieślikiewicz. Długo nie cieszyliśmy się po zdobyciu gola, gdyż dwie akcje po stracie bramki, po błędzie w obronie Piotra Cieślikiewicza straciliśmy drugą bramkę. Grabka kolejne minuty próbowała swoich sił, kolejno akcje sam na sam marnowali Przemek Król i Łukasz Król, którzy nie wykorzystali czterech 100% sytuacji. Zemściło się to w końcówce i kolejną bramkę po solowej akcji zdobył zawodnik Dłutowa.

Po dwóch meczach sparingowych pod wodzą trenera Durskiego zdobyliśmy 1 punkt, mimo to jesteśmy nastawieni optymistycznie na dalsze mecze.

Kolejny sparing zagramy najprawdopodobniej z Luciążanką Przygłów lecz terminu jeszcze nie znamy.

Zdjęcia z meczu ze strony zespołu z Dłutowa.