Grabka - LKS Mniszków 2-2

W pierwszym meczu sezonu 2015/2016 zdobywamy 1 punkt, remisując na własnym boisku 2-2 z zespołem LKS Mniszków.

Goście szybko obieli prowadzenie, bo już w 3 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkę głową zdobywa zawodnik rywali. Grabka odpowiedziała dopiero pod koniec pierwszej połowy. Pięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał Łukasz Król. Przypominamy, że w meczu pucharowym z Wolą Krzysztoporską również strzelił bramkę z rzutu wolnego. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Tuż po wznowieniu gry, dobrze dysponowany tego dnia prawy pomocnik rywali został sfaulowany w naszym polu karnym i sędzia podyktował jedenastkę. Broniący w naszej bramce Mateusz Król nie miał szans przy pewnie wykonanym rzucie karnym. W 85 minucie po kontrowersyjnym faulu na Przemysławie Królu sędzia podyktował jedenastkę dla naszego zespołu, a czerwoną kartką ( po drugiej żółtej ) ukarany został obrońca z Mniszkowa. Do karnego podszedł Kamil Cieślikiewicz,. Bramkarz rywali wyczuł intencję strzelającego i obronił karnego, lecz nie miał już szans przy dobitce i wyrównaliśmy na 2-2. Ostanie minuty goście grali w osłabieniu ale nie potrafiliśmy strzelić gola dającego nam zwycięstwo. Mecz zakończył się remisem.

Następny mecz gramy w przyszłą sobotę na wyjeździe z zespołem RKS Rzeczyca.